Bio enerji jel hakkında

Bio enerji jel: Romatizma Jeli
Romatizmal hastalıklar ülkemizde sıkça görülen ağrı sorunlarından biridir. Romatizma hastaları kas ve eklem bölgelerindeki dayanılmaz acılarla, mücadele etmektedir. Bu hastalar çeşitli jel ve kremler yardımıyla, romatizmal ağrılarını dindirmeye çalışmaktadır. Bazı hastalar ise bitkisel formüllerle hastalığın yol açtığı ağrıları en aza indirgemektedir. Biz de  Prof. Dr. Ahmet Maranki’ nin yeni bitkisel, kozmik ürünü Bio Enerji Jel romatizma jeli hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz.

İşte Ahmet Maranki bioenerji jel hakkında bilgi:

Bio enerji jel nelere iyi gelir?
Bu jel romatizma ağrılarını dindirmekle kalmaz. Bunun yanında vücudunuzda oluşan tutulmalarda, kireçlenmelerde, kaslarınızdaki kasılmaları gidermekte ve yorgunluğu dindirmektedir. Bunun yanında bu jel, stres yoğunluğunuzu azaltır.
Bio enerji jelin içeriğinde neler var?
Ahmet Maranki’ nin mucize formülünün içeriğinde, biberiye, susam, kekik ve kayısı yağları gibi tamamen doğal yağlar bulunuyor. Bu yağların yanında kil de doğal jelin içeriğinde yer alıyor.

Bio enerji jel Kullanım Şekli?

Bu jeli, diğer romatizma jelleri gibi ağrıyan bölgenize, nüfus ettirecek şekilde ince tabakalar halinde sürmeniz öneriliyor.
Bio enerji jelin kullanım süresi ne kadardır?
Kullanmaya ilk başladığınızda 21 gün boyunca bu jeli ağrıyan bölgelerinize masaj yoluyla yedirerek sürmeniz öneriliyor. Daha sonra 20 gün ara verip tekrar sürmeye başlamanız Ahmet Maranki tarafından tavsiye ediliyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Öğretmenim. Boş zamanlarımda öğretmen arkadaşlarla bilgi paylaşımı yapmak için bu sitede yazıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Bu yazıya yorum yazın.

    Unutmayın, düşünceleriniz başkalarına yararlı olabilir.